Regeneracja sprzęgieł i kół dwumasowych

Regeneracja

Regeneracja koła zamachowego dwumasowego polega na wymianie wszystkich uszkodzonych elementów wewnątrz koła, które są odpowiedzialne za jego prawidłową pracę. Po wymianie i zamontowaniu nowych części, koło zostaje oszlifowane z powierzchni ciernych co usuwa wszelkie nierówności powstające podczas pracy tarczy sprzęgłowej. Ostatnim etapem naszej pracy przy regeneracji koła jest wyważenie. Tak naprawione koło może być zamontowane w pojeździe.

Dla prawidłowej pracy samochodu, każda część podwozia i silnika jest bardzo ważna.

Koło dwumasowe, które uległo zużyciu, powinno się regenerować choćby ze względów ekonomicznych ponieważ cena za naprawę koła zamachowego jest dwu, a czasami nawet trzy krotnie niższa niż zakupu nowego oryginalnego koła. Profesjonalnie, na najwyższym poziomie zregenerowane części są w pełni wartościowe i spełniają swoją funkcję jak nowe.

Nie każdy ma świadomość, że decydując się na zakup tańszego zamiennika, narażają się na problemy, gdyż części te mają bardzo wysoki stopień awaryjności. Żadna firma nie podejmie się regeneracji tańszych zamienników, więc gdy ulegną one awarii i tak trzeba będzie kupić nowa część lub zregenerować oryginał. Wymiana koła zamachowego na używane też jest bardzo ryzykowne i nie jest zalecane, a często może przyczynić się do uszkodzenia silnika oraz skrzyni biegów.

Regenerację kół zamachowych nasza firma Sprzęgło Service wykona dla Państwa w ciągu 6 – 8 godzin.

Regenerację sprzęgła powinno się wykonać w sprawdzonych, wyspecjalizowanych warsztatach, które zagwarantują oryginalne, odpowiednie materiały i części zamienne.

Naprawa tarczy sprzęgła polega na wymianie zużytych okładzin, czasami na kompleksowej regeneracji, w zależności od stanu tarczy.

Jeśli zdecydują się Państwo na regenerację tarczy sprzęgła w naszym warsztacie, to gwarantujemy wymianę okładzin ciernych, zwracając szczególną uwagę na odpowiednią grubość i jakość, gdyż właśnie te parametry wpływają na długość przebiegu sprzęgła, na szybkość zużycia się powierzchni ciernych docisku i koła zamachowego.

Nasza firma zregeneruje dla Państwa także docisk sprzęgła. Praca nasza polega na wymianie lub naprawie takich części jak: łożysko oporowe, sprężyny czy żeliwny pierścień dociskowy, w zależności od stopnia ich zużycia