Hyundai

Samochody marek Hyundai, Mazda 6 lub Kia niewątpliwie kojarzą się ze świetną jakością i niezawodnością, jednak niektóre typy usterek także są w nich często spotykane. Trzeba wskazać głównie na dwumas, który generalnie należy do dość awaryjnych części samochodowych. Dodatkowo koła dwumasowe i sprzęgło mogą być szybciej zużyte, jeżeli właściciel samochodu nie prowadzi go płynnie i rusza z piskiem opon. W takich przypadkach koło dwumasowe oraz sprzęgło mogą wymagać wymiany już po kilkudziesięciu tysiącach przejechanych kilometrów. Najczęściej dwumas jest do wymiany w samochodach po przejechaniu 150 tysięcy kilometrów. Problem dotyczy  szczególnie samochodów z silnikiem diesla.

Koło dwumasowe Hyundai

Nowe koło dwumasowe i sprzęgło do samochodów marek Mazda 6, Kia i Hyundai to wydatek średnio około 2 tysięcy złotych za komplet. Alternatywą cenową jest dokonanie regeneracji tych części. Wtedy koła i sprzęgło są podawane specjalistycznym pracom oczyszczania oraz wymiany podzespołów, by mogły one znów działać jak nowe, a to wszystko nawet w trzy razy niższej cenie.

Hyundai

Profesjonalna regeneracja kół dwumasowych dla samochodów marki Hyundai, Mazda 6 lub Kia jest prowadzona przez specjalistyczne serwisy samochodowe. Aby regeneracja koła dwumasowego była prawidłowa, niezbędny jest do tego dopasowany sprzęt. Także prowadzona jest regeneracja sprzęgieł dwumasowych. Można wówczas oszczędzić nawet do 2 tysięcy złotych, średnio oszczędność wynosi koło tysiąca złotych, gdy prowadzona jest zarówno regeneracja sprzęgieł, jak i kół dwumasowych. Jednocześnie na koła i sprzęgło otrzymuje się gwarancję.
Hyundai